اطلس سرام کویر

شرکت دانش بنیان اطلس سرام تولیدکننده قطعات سرامیکی و دیرگداز

شرکت اطلس سرام کویر (سهامی خاص) در سال 1392 راه اندازی گردید و در سال 1395 عضو شرکت های دانش بنیان و درسال 1397 گواهی نامه نانومقیاس را از ستاد ویژه توسعه فناوری نانو دریافت نمود.

این شرکت تولیدکننده انواع قطعات سرامیکی و دیرگدازهای پایه آلومینایی در صنایع مختلف از جمله صنایع فلزات آهنی و غیرآهنی، نیروگاه ها، پالایشگاه ها و صنایع نفت و گاز با استفاده از فناوری نانو و به روش فوق سرمایش می باشد. 

دانش فنی تولید این محصولات که بر پایه نانوتکنولوژی و به روش فریز کستینگ است و در انحصار دوشرکت زیمنس آلمان و جنرال موتورز آمریکا برای قطعات سرامیکی پیشرفته ( Advanced Ceramics ) بکار می رود.

در بخش تولید جرم نیز شرکت اطلس سرام کویر تولیدکننده، جرم‌های ماسه مجرای پاتیل، جرم‌های منولیتیک پرسیمان، کم سیمان و فوق‌العاده کم سیمان لایه‌ی ایمنی پاتیل، تاندیش و بخش‌های مختلف کوره‌ی سیمان نظیر برج پیشگرم، هود و داکت ثالثیه و کولر می‌باشد.

گام به گام از بحران تا فتح قله های موفقیت در کنار شماییم

ما چه کمکی میتونیم به رشد و بهبود کسب و کار شما کنیم؟

ماجراجویی های ما در پشت صحنه موفقیت اطلس سرام

توسعه کسب و کار های دانش بنیان

شرکت دانش بنیان اطلس سرام کویر یکی دیگر از مشتریان خدمات عارضه یابی ما بوده که در مهر 1398 پروژه استارت خورد.

عارضه یابی با فاز تولید و عملیات استارت خورد. در این فاز تمامی مراحل تولید، تامین، کنترل کیفیت، انبارش و… مورد بررسی وآنالیز دقیق قرار گرفت و عارضه های آن احصا شد.

فاز دوم بازاریابی و فروش بود. با توجه به حضور شرکت در نمایشگاه صنعت دیرگداز، کارشناسان عارضه یابی ما، علاوه بر بررسی فرآیندهای فروش و بازاریابی شرکت، وضعیت مذاکره و متریال پرزنت شرکت را نیز در نمایشگاه مورد تحلیل و بررسی دقیق قرار دادند.

فاز سوم عارضه یابی منابع انسانی بود که در ابتدا با پرسنل کلیدی سازمان، بر اساس چک لیست های از پیش طراحی شده،مصاحبه صورت گرفت. سپس با مدیریت ارشد سازمان، موارد بررسی و در نهایت عارضه های منابع انسانی احصا شد.

فاز چهارم سیستمی ساختاری بود که رویه ها و فلوچارت های سازمان مورد بررسی دقیق قرار گرفت. در این فاز وضعیت سیستم مالی نیز مورد بررسی قرار گرفته و عارضه های موجود در بخش های مختلف (مانند بهای تمام شده/ حقوق و دستمزد/ گزارش ها و…) احصا شدند.

پس از این چهار مرحله، گزارش اولیه از عارضه ها تهیه شده و به عنوان ورودی فاز پنجم یعنی عارضه یابی مدیران ارشد استفاده شدند.
در عارضه یابی مدیران ارشد، علاوه بر استفاده از چک لیست های مخصوص شرکت، از تست های شخصیت شناسی نیز استفاده شده و به صورت دقیق بررسی می شوند.

در نهایت پس از احصای عارضه ها در 5 فاز، گزارش نهایی جمع بندی و تقدیم مدیریت ارشد شرکت شد.

آیا به فکر رشد و توسعه کسب و کار خودتون هستید!

ما در رایمندسرویس با تکیه بر تجربه مدیران کارآفرین و کارشناسان فروش خود، بدنبال بازاریابی و فروش محصولات دانش بنیان ایرانی هستیم و برآنیم که با توسعه فروش محصولات ایرانی، به رونق تولید و اشتغال کارگر ایرانی کمک کنیم