برگزاری جلسه دوم بصورت کنفرانس تلفنی

با حضور اعضای کنسرسیوم تصفیه آب

جلسه اول اعضای کنسرسیوم در محل هتل همای تهران و در سطح مدیران ارشد رایمندسرویس و اعضای کنسرسیوم در سال گذشته انجام شد.

جلسه دوم به صورت تلفنی و با حضور مدیران ارشد رایمندسرویس به عنوان موسس کنسرسیوم تصفیه آب و خانم مرادی به نمایندگی از شرکت شهرک های صنعتی استان قم و اعضای کنسرسیوم در تاریخ 20 اردیبهشت 1401 برگزار شد.

موضوعات جلسه عبارتند از:
1- معرفی مدیرعامل جدید رایمند
2- آموزش و توجیه اعضای کنسرسیوم
3-ارائه گزارش کار به اعضا

شرح جلسه مدیران و اعضای کنسرسیوم تصفیه آب

در ابتدا به دلیل پیوستن اعضای جدید به کنسرسیوم بعد از جلسه اول، اعضا و زمینه فعالیت آنان معرفی گردید و سپس مهندس توکلی پور به عنوان مدیرعامل سابق رایمندسرویس گزارشی از فعالیت های صورت گرفته ارائه دادند.

از جمله جلسه با دکتر افتخاریان در شرکت شهرک های صنعتی در رابطه با پیگیری تاسیس کنسرسیوم، گزارش بازاریابی میدانی بازار عراق و ترکیه و معرفی سبد محصولات کنسرسیوم به مشتریان صادراتی و بازدید حضوری از چند واحد تولیدی خارجی جهت نحوه تامین شاخص های تضمین کیفیت محصولات در بازارهای بین المللی و …

با توجه به طراحی وبسایت کنسرسیوم تصفیه آب ایران،ایشان از اعضا درخواست بررسی و اعلام نظر و ارسال اطلاعات محصولات خود جهت درج در وبسایت کنسرسیوم داشتند.
همچنین ایشان نسبت به روند تشکیل کنسرسیوم و نقش اعضا در پیشرفت آن، اطلاع رسانی و آموزش های لازم داده و به سوالات اعضا در این زمینه پاسخ دادند.
وی در پایان با معرفی آقای مهندس ابراهیمی به عنوان مدیرعامل جدید رایمندسرویس عنوان کردند که با تلاش و پشتکار و درایتی که از آقای مهندس ابراهیمی سراغ داریم مطمئن هستیم که ادامه کار را ایشان بهتر و با سرعت مطلوبی پیش خواهند برد.

در ادامه جلسه آقای مهندس ابراهیمی ضمن خوش آمدگویی به اعضا، از زحمات آقای مهندس توکلی پور تقدیر کردند و گفتند تشکیل و ثبت کنسرسیوم یکی از اولویت های کاری ما در رایمند است و به زودی امیدواریم با ثبت رسمی کنسرسیوم بتوانیم فعالیت ها را عملیاتی نماییم.

در پایان جلسه تولید کنندگان حاضر در جلسه ضمن اعلام حمایت مجدد از تشکیل کنسرسیوم، نقطه نظرات خود را عنوان نمودند.

و در ادامه نیز مهندس ابراهیمی در پاسخ به سوالات اعضا عنوان کردند که یکی از وجوه هم افزایی صورت گرفته در کنسرسیوم پاسخ به نیازها و رفع مشکلات اعضا اعم از فروش محصولات و تامین مواد اولیه هست و به راحتی و با توجه به تجربه شرکت رایمندسرویس می توانیم در این خصوص مساعدت لازم را انجام دهیم.

در پایان جلسه مقرر شد مجموعه رایمندسرویس نسبت به تدوین اساسنامه و آئین نامه داخلی کنسرسیوم اقدام نموده و آن را جهت اظهار نظر و تصویب به اعضای محترم کنسرسیوم ارائه نماید.

با هدف توسعه بازاریابی و فروش محصولات

تاسیس کنسرسیوم تصفیه آب ایران

کنسرسیوم تصفیه آب ایران، متشکل از فعالین و تولیدکنندگان مطرح صنعت تصفیه آب ایران و با هماهنگی و مدیریت رایمندسرویس تاسیس شد.

هدف از تاسیس کنسرسیوم تصفیه آب گردهمایی تولیدکنندگان این صنعت و صادرات محصولات ایرانی تصفیه آب اعم از انواع دستگاه های تصفیه آب و قطعات جانبی، فیلترهای تصفیه آب و … به بازارهای بین المللی می باشد.

شرکت دانش بنیان رایمندسرویس به عنوان شرکت مدیریت صادرات (EMC) دارای مجوز EMC از سازمان توسعه تجارت ایران و کریدور توسعه صادرات، و به پشتوانه تجربه و دارا بودن پایگاه های صادراتی در منطقه، مدیریت صادرات محصولات کنسرسیوم تصفیه آب را از تامین محصول در ایران تا تحقیقات بازار و مشتری یابی و … انجام می دهد.

رایمندسرویس دارای مجوز مدیریت صادرات(EMC) از سازمان توسعه تجارت ایران

مدیریت صادرات محصولات شما به بازارهای بین المللی