شفانگر

عارضه یابی منابع انسانی کسب و کار های دانش بنیان

شرکت دانش بنیان شفانگر نظری تولید داروهای طبیعی و سنتی

شفانگر نظری در زمستان سال 92 توسط سید محمدعلی سید نظری در زمینه صنعت دارو و فراورده های طبیعی و گیاهی فعالیت خود را آغاز کرد.
این شرکت با تشکیل تیمی تخصصی شامل داروسازان و متخصصان طب سنتی، شروع به تولید داروهای طبیعی و سنتی نمود و در کنار تولید محصولات دارویی در زمینه تحقیقات و پژوهش و تولید و نشر کتب دارویی نیز فعالیت دارد. کتبی نظیر علم الادویه، مبانی طب سنتی، کشته سازی، نبض شناسی و …

گام به گام از بحران تا فتح قله های موفقیت در کنار شماییم

ما چه کمکی میتونیم به رشد و بهبود کسب و کار شما کنیم؟

ماجراجویی های ما در پشت صحنه شفانگر نظری

عارضه یابی منابع انسانی کسب و کار های دانش بنیان

شرکت دانش بنیان شفانگر نظری یکی دیگر از مشتریان خدمات عارضه یابی ما بوده که در آبان 1397 پروژه استارت خورد.

عارضه یابی با فاز تولید و عملیات استارت خورد. در این فاز تمامی مراحل تولید، تامین، کنترل کیفیت، انبارش و… مورد بررسی وآنالیز دقیق قرار گرفت و عارضه های آن احصا شد.

فاز دوم سیستمی ساختاری بود که رویه ها و فلوچارت های سازمان مورد بررسی دقیق قرار گرفت. در این فاز وضعیت سیستم مالی نیز مورد بررسی قرار گرفته و عارضه های موجود در بخش های مختلف (مانند بهای تمام شده/ حقوق و دستمزد/ گزارش ها و…) احصا شدند.

فاز سوم عارضه یابی منابع انسانی بود که در ابتدا با پرسنل کلیدی سازمان، بر اساس چک لیست های از پیش طراحی شده، مصاحبه صورت گرفت. سپس با مدیریت ارشد سازمان، موارد بررسی و در نهایت عارضه های منابع انسانی احصا شد.

پس از این سه مرحله، گزارش اولیه از عارضه ها تهیه شده و به عنوان ورودی فاز چهارم یعنی عارضه یابی مدیران ارشد استفاده شدند.
لازم به ذکر است که بنا بر درخواست و تشخیص مدیریت شرکت، عارضه یابی بازاریابی و فروش انجام نشد.
(به صورت کلی توصیه می شود هیچ فازی را از عارضه یابی حذف نکنید زیرا ممکن است برخی عارضه ها وجود داشته باشد ولی از دید مدیریت ارشد مخفی مانده باشد.)

در عارضه یابی مدیران ارشد، علاوه بر استفاده از چک لیست های مخصوص شرکت، از تست های شخصیت شناسی نیز استفاده شده و به صورت دقیق بررسی می شوند.

در نهایت پس از احصای عارضه ها در 4 فاز، گزارش نهایی جمع بندی و تقدیم مدیریت ارشد شرکت شد.
همچنین جلسه ای جهت دفاع از گزارش ارائه شده با حضور مدیریت عامل شرکت شفانگرنظری و مدیران رایمندسرویس برگزار شد.

آیا به فکر رشد و توسعه کسب و کار خودتون هستید!

ما در رایمندسرویس با تکیه بر تجربه مدیران کارآفرین و کارشناسان فروش خود، بدنبال بازاریابی و فروش محصولات دانش بنیان ایرانی هستیم و برآنیم که با توسعه فروش محصولات ایرانی، به رونق تولید و اشتغال کارگر ایرانی کمک کنیم