انعقاد قراداد عارضه یابی و ERA صادراتی

پیرو توافقات صورت گرفته با پارک علم و فناوری استان قم و در جهت توسعه و بهبود کسب و کارهای دانش بنیان، هشت شرکت دانش بنیان و واحد فناور عضو پارک علم و فناوری استان قم، با بهره گیری از تسهیلات اعطایی از سوی پارک، اقدام به انعقاد قرارداد عارضه یابی و رفع عارضه و ERA صادراتی با رایمندسرویس نمودند.

شرکت های زمهریرسازان پیشتاز، کیان مبتکر پارس، اعتمادسازان ایمن صنعت، بوعلی دارو، تسلا پیشرو اخوات، توسعه درمان فرتاک، پدیده هوشمند کهربا و هیکو از جمله شرکت های جدید تحت عارضه یابی رایمندسرویس هستند.

رایمندسرویس ارائه دهنده تخصصی خدمات عارضه یابی شرکت و رفع عارضه عمیق

کارگزار خدمات عارضه یابی صندوق نوآوری و شکوفایی

عارضه یابی :

طی این فرآیند اطلاعاتی از مجموعه تحت عارضه یابی بوسیله جلسات با مدیران ارشد، میانی و کارمندان بدست می آید. در مرحله بعد تحقیقات کتابخانه ای سپس تحقیقات میدانی در حوزه صنعت و محصول مربوطه صورت می پذیرد تا کارشناسان رایمند سرویس به دید کافی از نگرش مدیران، حوزه فعالیتی و وضعیت فعلی شرکت تحت عارضه یابی دست یابند.

رفع عارضه :

با توجه به عارضه یابی 5 مرحله ای توسط کارشناسان هر بخش؛ عارضه ها، آسیب ها و مشکلات شرکت مشخص شده و راهبردهای کلان و راهکارهای پیشنهادی جهت رفع عارضه ها اولویت بندی می شود.
طراحی و سیستم اجرا تدوین شده و رفع عارضه فاز بندی و مرحله به مرحله اجرا می شود. در ادامه نیز آموزش های لازم به بخش های مختلف داده شده و بر حسن اجرای برنامه ها نیز نظارت خواهد شد.

عارضه یابی