مشاوره کسب و کار کیش

ارائه مشاوره و خدمات توسعه کسب و کار در کیش

زیست بوم فناوری رایمندتک متشکل از سه شرکت مهرادتک، رایمندسرویس و رایمند وی سی دارای چرخه کامل کارآفرینی بوده که با هدف ارائه خدمات توسعه داخلی و بین المللی کسب و کار، مشاوره، منتورینگ و برگزاری دوره های آموزشی به کسب و کارهای دانش بنیان، فناور و نوپا، کارخانجات و استارت آپ های جزیره کیش در اوایل سال 1399 در مرکز نوآوری کیش مستقر شد.

گروه شرکت های رایمندتک به پشتوانه تجربه مدیران و کارشناسان خود و با توجه به فرصت ها و پتانسیل های بالای موجود در جزیره کیش برای فعالیت شرکت های دانش بنیان و استارتاپ ها و صنایع فناور خصوصا در حوزه صادرات، پس از طی فرآیند ارزیابی شرکت های دانش بنیان، توسط موسسه آموزش علوم و فنون کیش جهت استقرار در مرکز نوآوری کیش و با هدف ارائه مشاوره کسب و کار در کیش تایید شد.

دکتر مسعود توفیقی مدیرعامل موسسه علوم و فنون کیش  اظهار امیدواری کرد استقرار شرکت دانش بنیان رایمند سرویس می‌تواند برای جزیره کیش مفید باشد. یکی از مهمترین معیارهای اصلی جهت انتخاب شرکت ها، داشتن پتانسیل حل مسائل جزیره کیش  و تسهیل فرآیند توسعه آن می باشد.

رایمندسرویس ارائه دهنده مشاوره و خدمات توسعه کسب و کارهای دانش بنیان و استارتاپی

ما چه کمکی میتونیم به توسعه کسب و کار شما در جزیره کیش داشته باشیم؟

سوابق قبلی و برنامه های بعدی

چشم انداز رایمندسرویس در جزیره کیش

پیرو چشم انداز، اهداف و ماموریت های کلان رایمندسرویس؛ و باتوجه به پتانسیل های بالای منطقه آزاد کیش خصوصا در حوزه گردشگری و صادرات، رایمندسرویس تصمیم به راه اندازی شعبه کیش خود در محل مرکز نوآوری کیش نمود.

اقدامات رایمندسرویس در سال ۱۳۹۹ :

برنامه های رایمندسرویس در سال ۱۴۰۰ :

ارتباط مستقیم با کارشناس مشاوره و خدمات توسعه کسب و کارهای دانش بنیان و استارتاپی در کیش

اگر به دنبال راه اندازی و یا توسعه کسب و کار خود در جزیره کیش هستید!

درباره مرکز نوآوری کیش

مرکز نوآوری کیش در تابستان 1399 طی تفاهم نامه ای بین معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، صندوق نوآوری و شکوفایی و سازمان منطقه آزاد کیش به منظور حفظ، توسعه و شناسایی سرمایه های علم و فناوری جزیره کیش راه اندازی و به عنوان یک اهرم برای توسعه کسب و کارهای جزیره فعالیت دارد. این مرکز در مجاورت پردیس بین المللی دانشگاه تهران در جزیره کیش واقع شده و مدیریت اجرایی مرکز با موسسه آموزشی علوم و فنون کیش می باشد.

اهداف مرکز نوآوری کیش عبارتند از :

برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از تسهیلات اختصاص یافته به شرکت های دانش بنیان مستقر در این مرکز و درخواست استقرار به صفحه مربوط به مرکز نوآوری کیش در سایت موسسه آموزشی علوم و فنون کیش مراجعه نمایید.

مرکز نوآوری کیش
قبل
بعدی