حضور رایمندسرویس در هیئت تجاری ایران به ترکیه

اعزام رایمندسرویس بعنوان شرکت منتخب دانش بنیان و مدیریت صادرات در قالب هیئت تجاری و سرمایه گذاری به ترکیه

هفته گذشته شرکت های منتخب مدیریت صادرات از جمله رایمندسرویس به همراه شرکت های فعال دانش بنیان ایرانی در قالب هئیت تجاری و سرمایه گذاری به ریاست دکتر ستاری معاونت محترم علمی و فناوری ریاست جمهوری عازم ترکیه شدند.

🔺 مهندس دانش از مدیران راشد مجموعه رایمندتک بعنوان نماینده رایمندسرویس در این هیئت حضور داشتند.

📝 در این رویداد شرکت های حاضر در هیئت، به بررسی نیازهای فناورانه و فرصت های سرمایه گذاری و صادرات به ترکیه و ارائه خدمات و محصولات شرکت های پورتفوی خود به بازرگانان، تجار و فناوران کشور ترکیه پرداختند.

🔺از مهمترین برنامه های این سفر، برگزاری نشست تجاری B2B در هتل الیت استانبول بود که تصاویر آن را ملاحظه میکنید.

 

فرصت های صادرات به ترکیه :

ترکیه در سال ۲۰۰۵ رتبه هفتم جهان را به دست آورد و در سال ۲۰۰۶ برای ۱۱٫۲٪ از مردم ترکیه اشتغال ایجاد کرد. بخش خصوصی اقتصاد ترکیه و نقش مهمی در بانکداری، حمل و نقل و ارتباطات دارد. در سال‌های اخیر اقتصاد ترکیه رشد خوبی داشته و رشد ۸٫۹٪ و۷٫۴٪ را در سال‌های ۲۰۰۴ و ۲۰۰۵ بدست آورده‌است.

ترکیه در طول چند سال اخیر یکی از کشورها با بیشترین رشد اقتصادی بوده و رتبه ششم اقتصادهای قدرتمند کشورهای اروپایی را داراست و بر اساس اعلام مجله فوربس از نظر تعداد میلیاردرها شهر استانبول در سال ۲۰۰۸ با ۳۵ نفر میلیاردر پس از مسکو(۷۴ میلیاردر), نیویورک (۷۱ میلیاردر), لندن(۳۶ میلیاردر) در رده چهارم جهان قرار دارد و از این لحاظ از شهرهایی مانند توکیو، هنگ کنگ، لس آنجلس و دالاس پیش است.

ترکیه در سال ۲۰۱۵ یکی از ۲۰ کشور برتر جهان از لحاظ تولیدات صنعتی جای گرفت و هر ساله بر میزان ان افزوده شده و سهم بخش صنعت در اشتغال ۱۹٪، درتولید ملی ۲۹٪ و در صادرات ۹۴٪ را به خود اختصاص داد. بزرگترین صنعت ترکیه نساجی است که ۱۶٫۳٪ کل صنایع ترکیه را شامل می‌شود.

پس از نساجی پالایش نفت (۱۴٫۵٪)، صنایع غذایی (۱۰٫۶٪)، صنایع شیمیایی (۱۰٫۳٪), صنایع فولاد و ذوب آهن (۸٫۹٪)، خودروسازی (۶٫۳٪) و ماشین‌سازی (۵٫۸٪) بیشترین سهم در صنعت و صادرات به ترکیه را دارند.

 

🔆 رایمندسرویس :
🔺شرکت دانش بنیان عضو و مستقر در پارک علم و فناوری
🔺شرکت مدیریت صادرات (EMC) عضو کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری
🔺دارای مجوز خدمات فنی و مهندسی از وزارت صمت

✅ خدمات مدیریت صادرات رایمندسرویس به صورت EMC و از 0 تا 100 فعالیت های مرتبط با صادرات (از تحقیقات بازار، مشتری یابی، مذاکره، مکاتبه، اعتبار سنجی تا عقد قرارداد و خدمات ارسال و در نهایت اخذ نظرات مشتری) انجام می شود.

تصاویر نشست تجاری B2B در هتل الیت استانبول ترکیه

چرا رایمندسرویس ؟

  • شرکت مدیریت صادرات (EMC) عضو کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری
  • شرکت دانش بنیان زیر نظر معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
  • عضو و مستقر در پارک علم و فناوری
  • دارای مجوز خدمات فنی و مهندسی از وزارت صمت

کریدور صادرات

اشتراک گذاری :