به همت و مدیریت رایمندسرویس و با حضور تولیدکنندگان ایرانی

تاسیس کنسرسیوم تصفیه آب ایران
با هدف صادرات به بازارهای بین المللی

کنسرسیوم تصفیه آب ایران، متشکل از فعالین و تولیدکنندگان مطرح صنعت تصفیه آب ایران و با هماهنگی و مدیریت رایمندسرویس تاسیس شد.

هدف از تاسیس کنسرسیوم تصفیه آب گردهمایی تولیدکنندگان این صنعت و صادرات محصولات ایرانی تصفیه آب اعم از انواع دستگاه های تصفیه آب و قطعات جانبی، فیلترهای تصفیه آب و … به بازارهای بین المللی می باشد.

شرکت دانش بنیان رایمندسرویس به عنوان شرکت مدیریت صادرات (EMC) دارای مجوز EMC از سازمان توسعه تجارت ایران و کریدور توسعه صادرات، و به پشتوانه تجربه و دارا بودن پایگاه های صادراتی در منطقه، مدیریت صادرات محصولات کنسرسیوم تصفیه آب را از تامین محصول در ایران تا تحقیقات بازار و مشتری یابی و … انجام می دهد.

با هدف توسعه سبد محصولات کنسرسیوم

برگزاری جلسات با تولیدکنندگان داخلی

جلسات متعددی جهت معرفی کنسرسیوم و اهداف آن با تولید کننده های فعال و معتبر این صنعت برگزار شده تا سبد محصولات کنسرسیوم توسعه پیدا کند.

سبد محصولات کنسرسیوم تصفیه آب ایران :

  • دستگاه تصفیه آب خانگی
  • فیلترهای معدنی، گیاهی و آنتی باکتریال تصفیه آب خانگی
  • مخزن فلزی و پلاستیکی تصفیه آب خانگی
  • هوزینگ و هد پمپ دستگاه های تصفیه آب خانگی
  • فیلترهای الیافی دستگاه های تصفیه آب صنعتی و نیمه صنعتی
  • سوئیچ high و low
  • آداپتور

رایمندسرویس دارای مجوز مدیریت صادرات(EMC) از سازمان توسعه تجارت ایران

مدیریت صادرات محصولات شما به بازارهای بین المللی

با هدف بازاریابی و فروش محصولات

تحقیقات میدانی با سفر به عراق

رایمندسرویس به عنوان بنیانگذار کنسرسیوم، اقدام به سفر به بازارهای هدف و انجام تحقیقات میدانی برای بازاریابی و فروش محصولات کنسرسیوم می کند.

در سفر عراق با حضور در شهرهای بغداد و بصره و برگزاری جلسات و مذاکره های B2B، سعی در شناخت نیاز بازار عراق به محصولات کنسرسیوم و ایجاد ارتباط با تامین کنندگان بزرگ و فروشندگان این صنعت در بازار عراق شد.

مذاکره با مشتریان عراقی و ترک در ایران

پس از برگزاری جلسات B2B در عراق و همچنین مذاکرات تلفنی با تجار ترک، هماهنگی های لازم برای حضور مشتریان در ایران جهت ادامه مذاکرات و بازدید از کارخانه ها صورت گرفت. در ادامه رایمندسرویس نسبت به اعتبارسنجی مشتریان اقدام خواهد کرد.

حضور هیات تجاری ترک در دفتر شرکت - قم

حضور هیات تجاری عراقی در دفتر شرکت - قم