گواراب صادرکننده برتر استان

انتخاب گواراب بعنوان صادرکننده برتر استان قم در سال 98

گواراب صادرکننده برتر استان قم

🏆 انتخاب گواراب بعنوان صادرکننده برتر استان قم

هفته گذشته طی همایشی در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی قم از شرکت گواراب سازان دشت سبز بعنوان صادرکننده برتر استان قم در سال 1398 تجلیل شد.

📝داستان این موفقیت ارزشمند از اینجا شروع شد که رایمندسرویس در سال 1396 به درخواست شرکت گواراب پروژه عارضه یابی و رفع عارضه آن را در شش محور آغاز کرد.

📍در ادامه فازهای هفتگانه رفع عارضه، در سال 1397 رایمندسرویس فاز هفتم یعنی مدیریت صادرات گواراب را بر عهده گرفت و به کمک کارشناسان خبره خود در دپارتمان صادرات و استفاده از ظرفیت دفاتر منطقه ای خود در عراق، سوریه، لبنان و روسیه موفق به صادرات محصولات گواراب به این کشورها شد.

و درنهایت در سال 1398 گواراب بعنوان صادرکننده برتر استان قم انتخاب شد.

🔆 رایمندسرویس :
🔺شرکت دانش بنیان عضو و مستقر در پارک علم و فناوری
🔺شرکت مدیریت صادرات (EMC) عضو کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری
🔺دارای مجوز خدمات فنی و مهندسی از وزارت صمت

✅ خدمات مدیریت صادرات رایمندسرویس به صورت EMC و از 0 تا 100 فعالیت های مرتبط با صادرات (از تحقیقات بازار، مشتری یابی، مذاکره، مکاتبه، اعتبار سنجی تا عقد قرارداد و خدمات ارسال و در نهایت اخذ نظرات مشتری) انجام می شود.

👈 هم اکنون گواراب با ظرفیت تولید سالانه هفت میلیون انواع فیلترهای تصفیه آب و صادرات محصولات ایرانی باکیفیت به کشورهای مختلف منطقه، با افتخار در صف مقدم جنگ اقتصادی و رونق تولید ایستاده است.

💯 کسب این موفقیت ارزشمند را به مدیران ارشد و پرانرژی رایمندسرویس و کلیه همکاران در دپارتمان های مختلف رایمندتک تبریک می گوئیم.

📍گفتنیست شرکت دانش بنیان گواراب سازان دشت سبز با هدف طراحی، ساخت و عرضه انواع فیلترهای کربنی، پلیمری و معدنی جهت استفاده در دستگاه های تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی مطابق با کیفیت و استاندارد های داخلی و بین المللی در سال 1391 در زمینی به مساحت 15000 مترمربع و زیربنای 7000 مترمربع تاسیس گردید.

🔺شرکت دانش بنیان صنعت تصفیه آب کشور
🔺دارای استاندارد شرکتی از سازمان ملی استاندارد ایران
🔺دارای مجهزترین آزمایشگاه و واحد R&D صنعت تصفیه آب کشور
🔺دارای فناوری های بومی و به روز جهانی

تصاویر همایش

چرا رایمندسرویس ؟

  • شرکت مدیریت صادرات (EMC) عضو کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری
  • شرکت دانش بنیان زیر نظر معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
  • عضو و مستقر در پارک علم و فناوری
  • دارای مجوز خدمات فنی و مهندسی از وزارت صمت

کریدور صادرات