خدمات توسعه بازار بین الملل

خدمات مدیریت صادرات EMC

خدمات توسعه بازار خارجی در رایمندسرویس، در سه بخش عملیات قبل، حین و بعد از انعقاد فروش صادراتی محصول و خدمات، و در دو مدل زیر ارائه می گردد :

1- روش مشاوره ساعتی و دوره ای:

در این روش خدمات تخصصی بصورت مشخص و معین مبتنی بر توافق با کارفرما انجام می شود.در واقع در این روش مشاور بعنوان یک تسهیلگر و بصورت محدود و موردی و بنا به درخواست کارفرما به ارائه خدمات خواهد پرداخت.

2- روش پروژه ای:

فرآیند صادرات کالا و محصولات شامل مجموعه‌ای از اقدامات بوده که می بایست در قالب یک برنامه منسجم و با یک "استراتژی" هوشمندانه توسط یک شرکت مدیریت صادرات EMC تدوین شود. تعیین مسائلی مانند اینکه شرکت در چه جایگاهی قرار دارد؟ و به چه جایگاهی می‌خواهد دست پیدا کند؟ و مسائلی از این دست چیزهایی هستند که می بایست به صورت مشخص و دقیق تعریف گردند.

در ادامه و با هدف تدوین "برنامه دقیق و عملیاتی"، نیاز به به‌کارگیری ابزارهای کسب اطلاعات ضروری خواهد بود. فرآیند رسوخ  به بازارهای هدف چگونه خواهد بود؟ روش‌های کسب اطلاعات از بازارهای هدف چه هستند؟ و ...

صادراتدر ادامه این مسیر با انجام "تحقیقات بازار" که شامل شناسایی رقبا، مشتریان عمده، مجوز و استانداردهای لازم برای حضور در بازار هدف و ... می شود؛ وارد بحث اجرایی می شویم.

در این مرحله که از حساسیت بسیار بالایی نیز برخوردار است، نیاز به آگاهی از نحوه "مکاتبات بین‌الملل و حقوق ناظر بر قراردادهای بین‌الملل" ضروری خواهد بود. قرارداد شما از منظر حقوقی باید واجد چه ویژگی‌هایی باشد؟ با پیشبرد مسیر، قلمروهای جدیدی از حوزه صادرات پیش روی شما قرار گرفته خواهد شد.

"حمل و نقل کالا" باید به چه صورت باشد؟ چه الزاماتی برای این مرحله وجود دارد؟ از چه وسیله‌ای باید بهره گرفت؟ در نهایت هم بحث "نقل و انتقال وجه معامله" بین طرفین و ظرایف این بخش مطرح می‌گردد.

این یک طرح کلی و ساده ‌شده برای شروع فرآیند صادرات می‌باشد که هریک از بخش‌ها با توجه به محصول مورد نظر و کشور هدف دارای جزئیات و ریزه‌کاری‌های گوناگونی است.

 

  • دارای مجوز شرکت مدیریت صادرات (EMC) از سازمان توسعه تجارت ایران
  • داری مجوز شرکت مدیریت صادرات (EMC) از معاونت علمی ریاست جمهوری
  • شرکت دانش بنیان زیر نظر معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
  • کارگزار خدمات توانمندسازی صندوق نوآوری و شکوفایی
  • دارای پروانه خدمات فنی و مهندسی از وزارت صمت
  • مستقر در برج نوآوری منطقه آزاد کیش
  • عضو و مستقر در پارک علم و فناوری
  • ارائه مشاوره و خدمات همکاری با شرکت های آلمانی زیر نظر انجمن همکاری های بین المللی آلمان - خدمات صادرات و واردات

 

اقدامات زیر از قبل انعقاد قرارداد تا بعد از اتمام قرارداد فروش صادراتی محصولات و خدمات شما قابل ارائه خواهد بود :

 

 

ما در رایمندسرویس با افتخار، در کنار شرکت های دانش بنیان و فناورانه، برای ساختن داستان های جسورانه آمادهایم و همواره در مسیر رشد تا بلوغ در کنار شماییم.

بدون شک شما در رایمندسرویس بعنوان یک  شرکت مدیریت صادرات EMC با برخورداری از دانش و تجربه کارآفرینان موفق آن و صاحب‌نظران خوشنام اکوسیستم در کنار دسترسی به ارتباطات گسترده بین المللی ما، می توانید با خاطری آسودهتر در فکر رشد و توسعه کسب‌و‌کارتان باشید و توسعه بازار داخلی و بین المللی را به ما بسپارید.